Polecane

Wyróżnione

Kategorie

Polecane

Wyróżnione

Kategorie

Superminds

Ustawienia

INWESTOWANIE W SZTUKĘ WSPÓŁCZESNĄ

Free to Learn

Kurs przygotowany przez Agnieszkę Gniotek, kurator, krytyk sztuki, właścicielka Galerii i Domu Aukcyjnego Xanadu, ekspertkę w programie telewizyjnym `Łowcy Skarbów`.

490 PLN

Nowości

Lekcje

Opis

Witaj na kursie inwestowania w sztukę współczesną! Cieszymy się, że jesteś tutaj, gotowy odkryć fascynujący świat sztuki i jednocześnie zdobyć wiedzę na temat inwestowania w ten unikalny rynek. Sztuka współczesna to dziedzina, która nie tylko inspiruje swoimi formami i treściami, ale również może stanowić atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych form inwestowania. Kupujesz dostęp do kursu przez 6 miesięcy. RECENZJE KURSANTÓW "Od 7 lat systematycznie interesuję się malarstwem, nabywając dzieła sztuki. Kurs z inwestowania w sztukę współczesną prowadzony przez Panią Agnieszkę Gniotek zakupiłem jako uzupełnienie wcześniejszych konsultacji Pani Agnieszki w siedzibie Galerii i Domu Aukcyjnego Xanadu w sierpniu 2023 r. Porusza istotne zagadnienia funkcjonowania na rynku sztuki, pogrupowane tematycznie w zwięzłej i konkretnie przedstawionej formie szeregu lekcji, powiązanych z zadaniami oraz zawiera dwa bonusy- wywiady z kolekcjonerami. Treści Kursu przedstawione są w przystępny sposób, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi multimedialnych, w dogodnej chwili można wrócić do każdej z lekcji. Dużo uwagi poświęca Pani Agnieszka praktycznym aspektom i rozwiązaniom, wzbogaca lekcje licznymi przykładami z własnego doświadczenia. Zapoznanie się z poruszanymi na kursie zagadnieniami inwestowania w sztukę pozwala mi łatwiej ocenić potencjał inwestycyjny danego dzieła sztuki oraz rozważniej podejmować decyzje zakupowe. Treści i forma przekazu sprawia, że jest interesująca zarówno dla młodzieży jak i dorosłych. Cieszę się, że trafiłem na Panią Agnieszkę. Serdecznie polecam. Michał Jóźwiak Konsulting Weterynaryjny Michał Jóźwiak, Łódź"

Kurs przygotowany przez Agnieszkę Gniotek, kurator, krytyk sztuki, właścicielka Galerii i Domu Aukcyjnego Xanadu, ekspertkę w programie telewizyjnym `Łowcy Skarbów`.

Struktura

WSTĘP

O czym jest kurs? Kim jest prowadząca kurs? Dla kogo jest kurs?

CZĘŚĆ 1

Historia sztuki oraz czym jest sztuka? Co powinieneś to wiedzieć zanim podejmiesz decyzję o inwestowaniu w dzieła sztuki?

CZĘŚĆ 2

Gdzie kupować dzieła sztuki? Słowniczek pojęć. Od czego zależy cena dzieła sztuki?

CZĘŚĆ 3

Jak przygotować strategię inwestycyjną? W co inwestować na rynku sztuki? Jak wyjść z inwestycji? Jak budować dodatkową wartość swojej inwestycji?

BONUSY

Bonus 1:Wywiad z kolekcjonerem: Michał Pomorski Bonus 2: Wywiad z kolekcjonerem: Filip Bartwicki